DROPSHIPPING

Dropshipping to nowoczesny,  a zarazem bardzo wygodny model współpracy, dzięki któremu możesz sprzedawać produkty bez potrzeby ich magazynowania. Nie musisz już więcej martwić się o wysyłkę – my zrobimy to za Ciebie!

Dropshipping korzyści 

  • nie potrzebujesz przestrzeni magazynowej – przesyłkę prosto  z naszego magazynu, wyślemy pod wskazany adres

  • skrócony czas wysyłki – produkty wysyłamy bezpośrednio do klienta, co znacznie skraca czas ich dostarczenia. Jeśli chcielibyście Państwo osobiście zająć się wysyłką, prześlemy wskazaną odzież bezpośrednio do Państwa firmy. 

  • brak minimalnej wartości zamówienia 

  • stały dostęp do aktualnych stanów magazynowych

  • możliwość korzystania ze zdjęć i opisów produktów

Zasady współpracy 

Do rozpoczęcia współpracy wystarczy tylko kilka prostych kroków.
Zarejestruj swoją firmę wchodząc w zakładkę –  logowanie/rejestracja – załóż konto w sklepie. Po zweryfikowaniu  danych zawartych w formularzu udostępniamy plik XML na wskazany adres email (w przypadku nie otrzymania pliku, prosimy o kontakt mailowy).

Już teraz możesz w pełni korzystać z ułatwień, które daje ci dropshipping.

 

Wysyłka 

Zamówienia złożone do godziny 12 zostanie wysłane tego samego dnia. 
Realizujemy wysyłki kurierskie przy współpracy z firmą przewozową InPost. Koszt wysyłki z przedpłatą wynosi 11,79zł netto. Możemy także nadać przesyłkę na Państwa etykiecie przewozowej,  wcześniej do nas nadesłanej.

Pakowanie jest usługą darmową. Do zakupionej odzieży nie dokładamy żadnych materiałów reklamowych naszej firmy.  

WAŻNE : podczas składania  zamówienia,  w danych zamawiającego należy podać swoje dane czyli Sklepu, ale numer telefonu i adres email już klienta docelowego. Pozostałe dane klienta wpisujemy w rubryce dane do wysyłki.

 
 
 

Zwroty i wymiana towaru

Przyjmujemy zwroty odzieży posiadającej wyłącznie wady fabryczne, nie noszącej śladów użytkowania z kompletem metek. 
Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – art. 10, gdyż wysyłka towaru do Klienta następuje na zlecenie Sklepu. Zwrotów od klientów hurtowych nie przyjmujemy.

Wymienimy towar na inny rozmiar lub kolor jeśli odzież posiada wady fabryczne, które nie powstały podczas użytkowania. Poniesiemy także koszty wysyłki związane z wymianą towaru na wolny od wad.

 
Karta zamówienia
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.

Zaloguj się

Nie posiadasz konta ?